Galaxies hockey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxies hockey

Diskuzní fórum o hokeji, nejkrásnější hře na světě
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní pokec

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 6:43 pm

Tak co jste v poslední době dělali, že by to stálo za zmínku? jocolor
Návrat nahoru Goto down
alex-ovechkin
Hráč farmy
Hráč farmy
alex-ovechkin


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 27. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 3:40 pm

No.. Já jsem hrál Runescape (on-linovka) a dostal jsem se konečně na moje vysněný levly no... lol! Stálo mě to docela dost času.. Sad Ale nelituju! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 4:42 pm

Ta postavička v tvém profilu bude zřejmě z té onlineovky, že? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
alex-ovechkin
Hráč farmy
Hráč farmy
alex-ovechkin


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 27. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 6:19 pm

Ano.. Very Happy Vrátil jsem se k tomu po půl roce, jelikož se ty profily nemažou, tak jsem znovu začal hrát no.. Very Happy Je to pěkná hra, ale když tam nikdo neni, tak je nuda..
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 10:39 pm

alex-ovechkin napsal:
Ano.. Very Happy Vrátil jsem se k tomu po půl roce, jelikož se ty profily nemažou, tak jsem znovu začal hrát no.. Very Happy Je to pěkná hra, ale když tam nikdo neni, tak je nuda..
A dáš mi nato odkaz? Možná se nato podívám. Smile
Návrat nahoru Goto down
Mr. Proper
Moderátor
Moderátor
Mr. Proper


Poeet p?íspivku : 74
Age : 32
Registration date : 28. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 9:26 am

Já kdysi dávno (cca před rokem :-D :-D ) hrával Lineage II Smile
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 10:04 am

Machy43: Pěkný avatar, že by další fanoušek Thrashers? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mr. Proper
Moderátor
Moderátor
Mr. Proper


Poeet p?íspivku : 74
Age : 32
Registration date : 28. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 11:15 am

Hahá, a už sme tu na vás 2 :-P :-D :-D
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:24 pm

Vidím že je tu dnes rušno, zřejmě budu muset upřesnit pravidla. Co se vlastně stalo? Neměl jsem čas to postřehnout.
Návrat nahoru Goto down
lubo-86
Moderátor
Moderátor
lubo-86


Poeet p?íspivku : 35
Age : 33
Location : Myjava, Slovensko
Registration date : 25. 08. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:27 pm

TO: Mr. Proper.

Ak si aj postrehol urážky, síce neviem aké, tak ani o urážkach sa v pravidlách nič nehovorí, takže Tvoje mazanie tak či tak bolo nepodložené.
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:31 pm

lubo-86 napsal:
TO: Mr. Proper.

Ak si aj postrehol urážky, síce neviem aké, tak ani o urážkach sa v pravidlách nič nehovorí, takže Tvoje mazanie tak či tak bolo nepodložené.

Za urážký se dá považovat výroky " tvá máma je ****." a podobně. Prostě vulgarismus!
Návrat nahoru Goto down
lubo-86
Moderátor
Moderátor
lubo-86


Poeet p?íspivku : 35
Age : 33
Location : Myjava, Slovensko
Registration date : 25. 08. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:32 pm

Kapitán týmu napsal:
lubo-86 napsal:
TO: Mr. Proper.

Ak si aj postrehol urážky, síce neviem aké, tak ani o urážkach sa v pravidlách nič nehovorí, takže Tvoje mazanie tak či tak bolo nepodložené.

Za urážký se dá považovat výroky " tvá máma je ****." a podobně. Prostě vulgarismus!
No a nič podobné tam nebolo. Tak ja neviem za čo som vlastne karhaný.
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:34 pm

Počkám si na vyjádření druhé strany. Suspect
Návrat nahoru Goto down
Mr. Proper
Moderátor
Moderátor
Mr. Proper


Poeet p?íspivku : 74
Age : 32
Registration date : 28. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:38 pm

Očividně mame každý jiný názor na to co to vlastně je urážka a nevhodné chování Smile Je pravda že by to mělo být v pravidlech Přesně definováno, ale když to tak není, a něco se mi zdá jako nevhodné, přišlo mi normální to smazat. Možná že ta věta o návrhu na BAN tam být nemusela, ale za tím smazáním si stojím. Toť vyjádření druhé strany.
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:44 pm

Dobře, sice pořád nevím o co šlo, ale nechme to tak. Pravidla upřesním, nečekal jsem konflikt tak brzy. Smile
Návrat nahoru Goto down
Mr. Proper
Moderátor
Moderátor
Mr. Proper


Poeet p?íspivku : 74
Age : 32
Registration date : 28. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:48 pm

A k lubovi...nevím k čemu podle tebe slouží funkce moderátora, ale podle mého názoru má moderator hlídat právě nevhodné příspěvky, spam, a podobně, a mazat to... Pokud máš jinou představu, tak si ji rád poslechnu.
Návrat nahoru Goto down
lubo-86
Moderátor
Moderátor
lubo-86


Poeet p?íspivku : 35
Age : 33
Location : Myjava, Slovensko
Registration date : 25. 08. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:50 pm

Mr. Proper napsal:
A k lubovi...nevím k čemu podle tebe slouží funkce moderátora, ale podle mého názoru má moderator hlídat právě nevhodné příspěvky, spam, a podobně, a mazat to... Pokud máš jinou představu, tak si ji rád poslechnu.
To bezevšeho, akurát nie na základe svojho vlastného úsudku ale na základe pravidiel fóra a jeho záujmov. Nie tých svojich. V pravidlách v danej dobe nebolo nič, čo by sme porušili. Takže neviem, prečo si jednal ako si jednal. Smile
Návrat nahoru Goto down
kanter
Nováček
Nováček
kanter


Poeet p?íspivku : 81
Age : 30
Registration date : 21. 08. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:54 pm

správne pripájam sa k ľubovi, to neboli urážky a držali sme sa trochu aj témy, ale nevadí
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:53 pm

TAK ŘEKNE MI NĚKDO JAKÉ ÚRÁŽKY TADY LÉTALY??? Suspect Laughing
Návrat nahoru Goto down
lubo-86
Moderátor
Moderátor
lubo-86


Poeet p?íspivku : 35
Age : 33
Location : Myjava, Slovensko
Registration date : 25. 08. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:54 pm

Kapitán týmu napsal:
TAK ŘEKNE MI NĚKDO JAKÉ ÚRÁŽKY TADY LÉTALY??? Suspect Laughing
To vie len Mr. Proper Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 4:00 pm

lubo-86 napsal:
Kapitán týmu napsal:
TAK ŘEKNE MI NĚKDO JAKÉ ÚRÁŽKY TADY LÉTALY??? Suspect Laughing
To vie len Mr. Proper Very Happy Very Happy
No, ty by jsi to měl vědět taky, nemyslíš? Pochybuji, že Mr.Proper, smazal ty příspěvky pro srandu králíkům!


Naposledy upravil Kapitán týmu dne Sat Sep 06, 2008 4:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mr. Proper
Moderátor
Moderátor
Mr. Proper


Poeet p?íspivku : 74
Age : 32
Registration date : 28. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 3:59 pm

Žádné urážky typu vulgarismu...ono nejlepší by bylo kdyby sis to přečetl sám, já už si ten rozhovor Přesně nepamatuju...
A lubo...jestli sis nevšiml, tak tu ještě před pár dny nebyla žádná pravidla. Podle tebe to znamená, že si tu každý může dělat co chce? A já to nemažu ve Svém zájmu, ale v zájmu fóra. Mě osobně je jedno jak se mezi sebou bavite, ale když sem někdo prijde, neměl by vidět urážky..
Návrat nahoru Goto down
lubo-86
Moderátor
Moderátor
lubo-86


Poeet p?íspivku : 35
Age : 33
Location : Myjava, Slovensko
Registration date : 25. 08. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 4:03 pm

Mr. Proper napsal:
Žádné urážky typu vulgarismu...ono nejlepší by bylo kdyby sis to přečetl sám, já už si ten rozhovor Přesně nepamatuju...
A lubo...jestli sis nevšiml, tak tu ještě před pár dny nebyla žádná pravidla. Podle tebe to znamená, že si tu každý může dělat co chce? A já to nemažu ve Svém zájmu, ale v zájmu fóra. Mě osobně je jedno jak se mezi sebou bavite, ale když sem někdo prijde, neměl by vidět urážky..
Čo keby už konečne povieš o aké urážky išlo? Neviem to ja, nevie to Kanter, fakt iba ty.

A myslím, že som bol prvý, kto reagoval na neprítomnosť pravidiel.
Návrat nahoru Goto down
Mr. Proper
Moderátor
Moderátor
Mr. Proper


Poeet p?íspivku : 74
Age : 32
Registration date : 28. 07. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 4:06 pm

Tak ještě jednou. Já si tu diskusi nepamatuju, v tu chvíli mi to přišlo nevhodné, tak jsem to smazal. Stejně s tím nic neuděláme, tak proč to Pořád řešíš?! Pravidla budou upřesněna a tím bych to uzavřel.
Návrat nahoru Goto down
lubo-86
Moderátor
Moderátor
lubo-86


Poeet p?íspivku : 35
Age : 33
Location : Myjava, Slovensko
Registration date : 25. 08. 08

Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 4:09 pm

Mr. Proper napsal:
Tak ještě jednou. Já si tu diskusi nepamatuju, v tu chvíli mi to přišlo nevhodné, tak jsem to smazal. Stejně s tím nic neuděláme, tak proč to Pořád řešíš?! Pravidla budou upřesněna a tím bych to uzavřel.
Nenechám to tak, pretože tu som za nejakého agresora, čo píše urážky na ostatných členov fóra, a to mi vadí. Ako hovoríš, už s tým nič neurobíme, ale nestrpím, aby sa niečo podobné opakovalo. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní pokec Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní pokec   Hlavní pokec Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní pokec
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxies hockey :: Ostatní témata :: Pokec-
Přejdi na: