Galaxies hockey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxies hockey

Diskuzní fórum o hokeji, nejkrásnější hře na světě
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 NHL 98 - Hráli jste?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

NHL 98 - Hráli jste? Empty
PříspěvekPředmět: NHL 98 - Hráli jste?   NHL 98 - Hráli jste? Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 8:16 pm

Hráli jste někdy NHL 98? Já jsem u ní strávil kus svého života! A klidně bych si jí zahrál hned znova, vážně. geek
Návrat nahoru Goto down
alex-ovechkin
Hráč farmy
Hráč farmy
alex-ovechkin


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 27. 07. 08

NHL 98 - Hráli jste? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NHL 98 - Hráli jste?   NHL 98 - Hráli jste? Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 10:12 pm

Možná jsem si trochu zapařil, ale blbost nejvetší.. Dneska už bych to hrát nemohl..
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

NHL 98 - Hráli jste? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NHL 98 - Hráli jste?   NHL 98 - Hráli jste? Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 2:30 pm

alex-ovechkin napsal:
Možná jsem si trochu zapařil, ale blbost nejvetší.. Dneska už bych to hrát nemohl..
Možná dnes, ale tehdy nic lepšího nebylo. Návíc jsem přece jen starší, tak se na to dívám jinak. Smile
Návrat nahoru Goto down
alex-ovechkin
Hráč farmy
Hráč farmy
alex-ovechkin


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 27. 07. 08

NHL 98 - Hráli jste? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NHL 98 - Hráli jste?   NHL 98 - Hráli jste? Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 10:45 pm

Já měl první komp před 5 lety.. Sad A od tý doby mám jenom ty nejlevnější šmejdy.. Sad Nakkonec jsem si musel koupit svůj a přestal jsem hrát hry.. Very Happy:D:D:D Prostě moje inteligence..
Návrat nahoru Goto down
Michal(neodbornik)
Hráč farmy
Hráč farmy



Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 02. 08. 08

NHL 98 - Hráli jste? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NHL 98 - Hráli jste?   NHL 98 - Hráli jste? Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 1:39 pm

Anže_Kopitar napsal:
Hráli jste někdy NHL 98? Já jsem u ní strávil kus svého života! A klidně bych si jí zahrál hned znova, vážně. geek

Jo NHL 98 Smile taky jsem hodně pařil. dokonce jsem si stahl editor z netu abych si mohl předělávat sestavy. Pak jsem kdesi stáhl sestavu z MS 2003 pro NHL 98 a nakonec i sestavu pro WORLD CUP 2004 a nakonec to dopadlo tak, že jsem pařil NHL 98 se sestavou z Turína 2006. Laughing Laughing dokonce jsem si psal s tím borcem (nějakým Finem) co ty sestavy vyráběl. měl to fakt promakaný. dokonce nezapomínal ani na to, snižoval nebo zvyšovat kvalitu hráčům, kteří byly v NHL 98 původně naprogramovaní. Takže v té sestavě pro Turín 2006 třeba takovej Mats Sundin skutečně hrál jako 35 letý Sundin a ne jako 28 letý. Laughing byla to sranda. ted už ale nehraju .
Návrat nahoru Goto down
lubo-86
Moderátor
Moderátor
lubo-86


Poeet p?íspivku : 35
Age : 33
Location : Myjava, Slovensko
Registration date : 25. 08. 08

NHL 98 - Hráli jste? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NHL 98 - Hráli jste?   NHL 98 - Hráli jste? Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 11:32 pm

Michal(neodbornik) napsal:
Anže_Kopitar napsal:
Hráli jste někdy NHL 98? Já jsem u ní strávil kus svého života! A klidně bych si jí zahrál hned znova, vážně. geek

Jo NHL 98 Smile taky jsem hodně pařil. dokonce jsem si stahl editor z netu abych si mohl předělávat sestavy. Pak jsem kdesi stáhl sestavu z MS 2003 pro NHL 98 a nakonec i sestavu pro WORLD CUP 2004 a nakonec to dopadlo tak, že jsem pařil NHL 98 se sestavou z Turína 2006. Laughing Laughing dokonce jsem si psal s tím borcem (nějakým Finem) co ty sestavy vyráběl. měl to fakt promakaný. dokonce nezapomínal ani na to, snižoval nebo zvyšovat kvalitu hráčům, kteří byly v NHL 98 původně naprogramovaní. Takže v té sestavě pro Turín 2006 třeba takovej Mats Sundin skutečně hrál jako 35 letý Sundin a ne jako 28 letý. Laughing byla to sranda. ted už ale nehraju .
Ja si najstaršie čo som hral, pamätám asi 99, ale to som dlho nevydržal. Very Happy Inak hrám pravidelne až od 2001, za najlepší kúsok považujem 2002 a spomínať budem na 06, kde bol posledný krát Lemieux Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NHL 98 - Hráli jste? Empty
PříspěvekPředmět: Re: NHL 98 - Hráli jste?   NHL 98 - Hráli jste? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
NHL 98 - Hráli jste?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxies hockey :: Ostatní témata :: Pokec-
Přejdi na: