Galaxies hockey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxies hockey

Diskuzní fórum o hokeji, nejkrásnější hře na světě
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Detroit Red Wings

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 3:21 pm

Detroit Red Wings 610x
Návrat nahoru Goto down
lubo-86
Moderátor
Moderátor
lubo-86


Poeet p?íspivku : 35
Age : 33
Location : Myjava, Slovensko
Registration date : 25. 08. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 8:38 pm

Trapáci. scratch Ale tak ja im doprajem. sunny
Návrat nahoru Goto down
kanter
Nováček
Nováček
kanter


Poeet p?íspivku : 81
Age : 30
Registration date : 21. 08. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 11:16 am

Podľa MLive sa Chris Chelios dohodol s DETROITOM na ďalšej sezóne!!! PRE Cheliosa to bude už 26 sezóna !!!!

Detroit Red Wings Bildeqh3
Návrat nahoru Goto down
Spider
Hráč farmy
Hráč farmy



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 13. 09. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 4:07 pm

V jeho věku je to obdivuhodné. A smlouvu podepsal jen na 750.000 dolarů, čímž dal jsně najevo, že mu záleží na Detroitu a že přijme jakoukoliv roli v týmu. Tak snad to vyjde na další SC.
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 7:35 pm

Spider napsal:
V jeho věku je to obdivuhodné. A smlouvu podepsal jen na 750.000 dolarů, čímž dal jsně najevo, že mu záleží na Detroitu a že přijme jakoukoliv roli v týmu. Tak snad to vyjde na další SC.
Ano, klobouk dolů před ním. Ten chlap bude hrát snad do padesáti. A to že přijal tu smlouvu, to svědčí o mnohém.
Návrat nahoru Goto down
kanter
Nováček
Nováček
kanter


Poeet p?íspivku : 81
Age : 30
Registration date : 21. 08. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 10:22 pm

Však chce ísť aj na zimné olympijské hry v roku 2010 vo Vancouveri, to bude mať 48?, nwm kedy sa narodil:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
SteveY
Hráč farmy
Hráč farmy
SteveY


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 09. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Cheli   Detroit Red Wings Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:22 am

Chris Chelios se narodil 25. ledna 1962. To znamená, že pokud by se opravdu zúčastnil OH ve Vancouveru, bylo by mu opravdu 48 let. To je úctyhodný věk (hokejový). Byli tu i jiní, kteří hráli do 50-ti let, ale to bylo v jiné době a Cheli by měl mít soudnost a jít už do hokejového důchodu.

Mimochodem, hledám schopné lidi pro nový fan web Red Wings. Kdo by měl zájem, nechť mě kontaktne na mail: danielg@seznam.cz. Chtěl bych vytvořit a spravovat web, který by byl poctou jednomu z nejlepších klubů NHL.
Návrat nahoru Goto down
kanter
Nováček
Nováček
kanter


Poeet p?íspivku : 81
Age : 30
Registration date : 21. 08. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 2:05 pm

doména .cz, .sk, .com alebo zadarmo webgarden.cz alebo wgz.cz?
Návrat nahoru Goto down
SteveY
Hráč farmy
Hráč farmy
SteveY


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 09. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 3:32 pm

nechtěl bych žádný přednastavený web. koncovka .cz má končit, takže sám nevím. každopádně hledám grupu lidí, kteří by se o to starali od a do z. já umím tak akorát psát články, ale tvorbě webu, ani databází vůbec nerozumím. já jen vím, jak to má vypadat, co to má dělat a teď sháním nějakého nadšence, který by to zvládl realizovat. mimochodem realizovat za nějaký směšný poplatek, protože nemám peníze na rozhazování :-( když jsem vyděl ceny, které chtějí firmy za tvorbu web stránek, tak jsem málem omdlel ,-D
Návrat nahoru Goto down
kanter
Nováček
Nováček
kanter


Poeet p?íspivku : 81
Age : 30
Registration date : 21. 08. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 10:03 pm

keby som nemal vlastnú stránku, tak by som sa nato dal, ale držím Ti prsty a daj potom vedeiť adresu ja ju dám do odkazov:D, ináč svoju stránku a aj fórum mam v podpise
Návrat nahoru Goto down
SteveY
Hráč farmy
Hráč farmy
SteveY


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 09. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: web   Detroit Red Wings Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 10:17 pm

máš to pěkně zpracované, ale právě, že je to takové chudé. Sorry. Detroit má svou stránku www.detroitredwings.wz.cz, ale ten týpek, co ji stvořil, na to poslední dobou bodá a já nemám autorský přístup, abych něco měnil. Když je na to člověk sám, jde to těžko a zvlášť, pokud tvorbě webu nerozumí (jako v mém případě). Navíc v dnešní době už nestačí obyčejná stránka. Chce to pracovat s databázemi, aby se automaticky aktualizovaly statistiky, atd. Dále už delší doby jede práce se skripty (PHP jazyk), což už je úplně mimo mou dimenzi ,-D Sám mám stránky o americkém fotbale právě od webgardenu (www.lions.7x.cz), ale je k tomu mraky statistik a to nejde stále dopisovat ručně :-(
Návrat nahoru Goto down
kanter
Nováček
Nováček
kanter


Poeet p?íspivku : 81
Age : 30
Registration date : 21. 08. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 8:41 pm

SteveY napsal:
máš to pěkně zpracované, ale právě, že je to takové chudé. Sorry. Detroit má svou stránku www.detroitredwings.wz.cz, ale ten týpek, co ji stvořil, na to poslední dobou bodá a já nemám autorský přístup, abych něco měnil. Když je na to člověk sám, jde to těžko a zvlášť, pokud tvorbě webu nerozumí (jako v mém případě). Navíc v dnešní době už nestačí obyčejná stránka. Chce to pracovat s databázemi, aby se automaticky aktualizovaly statistiky, atd. Dále už delší doby jede práce se skripty (PHP jazyk), což už je úplně mimo mou dimenzi ,-D Sám mám stránky o americkém fotbale právě od webgardenu (www.lions.7x.cz), ale je k tomu mraky statistik a to nejde stále dopisovat ručně :-(

chudé takové, ak si mal na mysli to pozaie, tak to je klubová farba penguins j čierna, zlatá a biela, tak som to chcel da´t tak:D a pokiaľ sa týka článkov, tých tam bude veľa pripravujem 87 článkov!!!
Návrat nahoru Goto down
SteveY
Hráč farmy
Hráč farmy
SteveY


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 09. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 8:53 pm

Ale nééé....vůbec nejde o pozadí. Jde o to, že...1. Na těchhle stránkách máš omezený možnosti, 2. Veškerý statistiky musíš dělat pomocí externích souborů, které si musím stáhnout do PC, abych je viděl, 3. Nelze vyhledávat v článcích podle výrazu a další drobnosti...
Návrat nahoru Goto down
kanter
Nováček
Nováček
kanter


Poeet p?íspivku : 81
Age : 30
Registration date : 21. 08. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 10:03 pm

SteveY napsal:
Ale nééé....vůbec nejde o pozadí. Jde o to, že...1. Na těchhle stránkách máš omezený možnosti, 2. Veškerý statistiky musíš dělat pomocí externích souborů, které si musím stáhnout do PC, abych je viděl, 3. Nelze vyhledávat v článcích podle výrazu a další drobnosti...

Aké štatistiky si mal na mysli?
Návrat nahoru Goto down
SteveY
Hráč farmy
Hráč farmy
SteveY


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 09. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:27 pm

Statistiky týmu, hráčů...no prostě všechny. Navíc statistiky se mění zápas od zápasu a stále je dopisovat ručně je na ... Plus když k tomu připočteš čas strávený psaním článků, tak mi stále vychází, že na to není čas. Webgarden to má celkem solidně zpracované, ale chybí mi tam spousta věcí, které bych chtěl využít :-(
Návrat nahoru Goto down
kanter
Nováček
Nováček
kanter


Poeet p?íspivku : 81
Age : 30
Registration date : 21. 08. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 2:49 pm

SteveY napsal:
Statistiky týmu, hráčů...no prostě všechny. Navíc statistiky se mění zápas od zápasu a stále je dopisovat ručně je na ... Plus když k tomu připočteš čas strávený psaním článků, tak mi stále vychází, že na to není čas. Webgarden to má celkem solidně zpracované, ale chybí mi tam spousta věcí, které bych chtěl využít :-(

že napr. kapacita iba 50 MB Very Happy ale ja sa nestazujem idem tam dat statistiky a nezabudni povedat kedy budes mat tu stránku tam ju do odkazov
Návrat nahoru Goto down
SteveY
Hráč farmy
Hráč farmy
SteveY


Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 09. 08

Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 8:55 pm

No počítám, že ji hned tak mít nebudu. Vytvoření stránky podle mojí představy by zabralo i zkušenému programátorovi několik dní, ne-li týdnů. Uvidíme během sezóny, jestli se někdo najde. Možná že dostanu záchvat a pokusím se o to sám, ale počítám, že by to nedopadlo dobře. Razz Zatím zůstanu u psaní reportů na www.detroitredwings.wz.cz a možná se tam něco změní.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Detroit Red Wings Empty
PříspěvekPředmět: Re: Detroit Red Wings   Detroit Red Wings Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Detroit Red Wings
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxies hockey :: NHL :: Kluby NHL-
Přejdi na: