Galaxies hockey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxies hockey

Diskuzní fórum o hokeji, nejkrásnější hře na světě
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nový kouč!

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Nový kouč! Empty
PříspěvekPředmět: Nový kouč!   Nový kouč! Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 10:38 am

Jste spokojeni s nástupem Růžičky na post trenéra reprezentace?
Návrat nahoru Goto down
Mr. Proper
Moderátor
Moderátor
Mr. Proper


Poeet p?íspivku : 74
Age : 32
Registration date : 28. 07. 08

Nový kouč! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový kouč!   Nový kouč! Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 12:37 pm

V český extralize jsem ho viděl nerad, páč on si dupne a má co chce, ovlivnění rozhodčích Slavii pomohlo jak proti Liberci, tak proti Varům... Každopádně do repre je to ideální trenér, takže jsem rád že je tam!
Návrat nahoru Goto down
Michal(neodbornik)
Hráč farmy
Hráč farmy



Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 02. 08. 08

Nový kouč! Empty
PříspěvekPředmět: Růža   Nový kouč! Icon_minitimeTue Aug 05, 2008 3:49 pm

jako osobnost je to velkej příslib pro nadcházející sezonu. Má autoritativní povahu bouřliváka a to je dobře. Navíc je to vítěznej typ. A jsem taky rád, že už není šéf ČSLH Kulhánek. neměl jsem ho moc rád.
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Nový kouč! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový kouč!   Nový kouč! Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 10:01 am

Ze zvolení Růži jsem měl velkou radost, jak říkáte, těší se přirozené autoritě a to co dělá, dělá dobře.

Když už se bavíme o novém kouči, zmiňme se taky o tom starém. Jaký máte názor na práci Hadamczika u nároďáku?
Návrat nahoru Goto down
Michal(neodbornik)
Hráč farmy
Hráč farmy



Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 02. 08. 08

Nový kouč! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový kouč!   Nový kouč! Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 11:37 am

Anže_Kopitar napsal:
Ze zvolení Růži jsem měl velkou radost, jak říkáte, těší se přirozené autoritě a to co dělá, dělá dobře.

Když už se bavíme o novém kouči, zmiňme se taky o tom starém. Jaký máte názor na práci Hadamczika u nároďáku?


Myslím, že Hadamczikovo zvolení v roce 2005 hodně ovlivnil juniorskej bronz, kterej jako trenér hráčů do 20 let přivezl z Ameriky. Navíc to zvolení probíhalo ani ne měsíc po vyhraným MS ve Vídni, kdy na lavičce zkončil Vladimír Růžička. Tak asi komise usoudila, že bude nejlepší, když seniorskou repre přebere člověk, kterej získal medaili u té juniorské. Myslím, že veřejnost z toho nebyla kdo ví jak natčena. já jsem to přál spíš starýmu Vůjtkovi, kterej taky kandidoval. No a hlavně Hadamczik měl taky po celou dobu EHT velkou smůlu oproti Růžičkovi, Lenerovi nebo Augustovi, že už vůbec neměl k dispozici hráče zlaté generace. Dopita, Moravec, Patera, Procházka, Ujčík, Vlasák odešli a nebyl tam nikdo, kdo by je nahradil. Najednou se na těch tradičních turnajích EHT objevovali jména jako Kutlák, Čutta, Kašpařík kapitánem býval jakejsi Josef Straka, kterej nikdy nebyl ani na MS. A tihle hráči se měli rorvnat soupeřům jako Kenny Jonsson, Weinhendel, Karlsson, F. Fjodorov, Malkin, Peltonen, Pirnes. To se vždycky projevil rozdíl a proto jsme taky hodně dostávali. Naši se hodně nechali vylučovat, nedávali góly z šancí a nechali si dát vždycky gól z protiútoku a dost krát i hodně lacinej. To byl obrázek naši hry za poslední tři sezony za Hadamczika. Hadamczik nebyl kdo ví jak velkej trener co do osobnosti a asi ten tým neměl ani moc pod palcem, co jsem tak četl. Třeba jak v Turíně se objevovaly zprávy, že Hadamczik si nerozumí se strašími hráči z NHL. Hadamczik řekl, že to není pravda, ale kdo ví, jak to bylo. Jágr se Strakou se odporoučeli z národáku, že prej jsou už staří, ikdyž Jágr ještě v létě 2004 tvrdil, že může reprezentovat třeba do 40 a jen co ten tým znovu přebral Růža, Jágr už zase hlásí do světa, že se těší na MS i na ZOH ve Vancouveru. Je to trochu zvláštní. Uvidíme, jak to bude vypadat za Růžičky. Jsem zvědavej hlavně na ty turnaje, kde hrajou hráči z Evropy. Je jasný, že zlatá generace odchází a pozvolna dohrává kariéru v nějakých průměrných klubech naši ligy. Ale zase do Evropy se toho docela dost vrátilo hlavně díky nově vzniklé KHL. Růža bude mít k dispozici hráče jako Vašíček, Bulis, Irgl, Marek, Rachůnek, Čajánek ze Švédska Hlinku, Hlaváče z naši ligy Varaďu, Výbornýho, Kratěnu, Broše. V Litvínově jsou mladíci Lukeš, Jánský ve Varech Kumstát Skuhravý. V Budějkách Hřebejk s Veselým v Liberci Nedorost. Věřím tomu, že i Petr Sýkora z Davosu bude platnej. A třeba se na nějakým turnaji EHT představí i trio Jágr-Klepiš-Rosa. Takže v evropě máme z čeho vybírat. Ale uvidíme. Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový kouč! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový kouč!   Nový kouč! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový kouč!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxies hockey :: Lední hokej mimo NHL :: Národní reprezentace-
Přejdi na: