Galaxies hockey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxies hockey

Diskuzní fórum o hokeji, nejkrásnější hře na světě
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jaromír Jágr odchází z NHL

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Jaromír Jágr odchází z NHL Empty
PříspěvekPředmět: Jaromír Jágr odchází z NHL   Jaromír Jágr odchází z NHL Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 7:17 pm

Co jste říkali na přestup českého velikána, Jaromíra Jágra do ruského Omsku? Neunáhlil se zbytečně? Vždyt mohl NHL klidně ještě tři roky hrát.

Jeho bilance v NHL: 1273 z, 646 g, 953 a, 1599 b. bounce

Hodně štěstí v novém působišti Jardo. Smile Ale ještě jsi neměl opouštět nejlepší ligu planety.
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Jaromír Jágr odchází z NHL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaromír Jágr odchází z NHL   Jaromír Jágr odchází z NHL Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 3:02 pm

Sport.cz:

Jaromíra Jágra provází v ruském Omsku mimořádná pozornost. Na každém kroku ho v prvních dnech pronásledovali novináři a televizní štáby, soukromí se nedočkal ani při jídle v klubové restauraci nebo během převlékání v šatně. V sobotu absolvoval večeři v doprovodu reportéra deníku Sovětskij Sport, po které došlo i na telefonický rozhovor s ruskou hvězdou Washingtonu Alexandrem Ovečkinem, který opanoval poslední předávání trofejí v NHL.

28. 7. 2008 19:05 OMSK
"Zdravstvuj, Saša," kladl Jágr důraz především na poslední slabiku svého ruského pozdravu. Následně už však přešel rozhovor do angličtiny a Jágr musel mimo jiné vysvětlovat, proč odešel z NHL. "To je kvůli tobě. Co mám asi tak dělat v lize, kde Ovečkin dává 65 gólů a já sotva 25? Už na to prostě nemám. Ani na dovolenou jsem kvůli tomu nejel, jak jsem z toho byl špatnej," smál se Jágr. "Kdybys dal 40 a já 30, tak dejme tomu, ještě rok by to třeba mělo smysl, ale takhle jsem pochopil, že bych se v NHL už nechytil. Je tam Ovečkin," dodal v přátelském rozhovoru Jágr.

V neděli zase Jágr udivil novináře na oficiálním tréninku se zbytkem týmu, který se mezitím vrátil ze soustředění v Chorvatsku. Na hrací plochu vstoupil poněkud netypicky vystrojen: sice nechyběla helma se slavnou osmašedesátkou, ale na zádech měl Jágr velkou jedničku, symbolizující jeho místo pravého křídla v prvním útoku, na rukou pak rukavice klubu z Manhattanu s jmenovkou Tjutin a číslem 51. "Ví o tom Tjutin?" ptali se hned novináři na bývalého Jágrova spoluhráče. "Ne," odvětil Jágr s provinilým úsměvem. "Ale on už je nebude potřebovat, když ho vyměnili do Columbusu," dodal vzápětí.
Návrat nahoru Goto down
Spider
Hráč farmy
Hráč farmy



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 13. 09. 08

Jaromír Jágr odchází z NHL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaromír Jágr odchází z NHL   Jaromír Jágr odchází z NHL Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 5:12 pm

Je pravda, že by Jágr v NHL ještě mohl v klidu hrát. O jeho odchodu, podle mě, rozhodlo to, že si chtěl vyzkoušet roli volného hráče a když ze strany vedení Rangers to jednání byo takové všelijaké, tak dal přednost KHL.
Návrat nahoru Goto down
Collin
Hráč farmy
Hráč farmy



Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 26. 08. 08

Jaromír Jágr odchází z NHL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaromír Jágr odchází z NHL   Jaromír Jágr odchází z NHL Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 9:26 pm

Spider napsal:
Je pravda, že by Jágr v NHL ještě mohl v klidu hrát. O jeho odchodu, podle mě, rozhodlo to, že si chtěl vyzkoušet roli volného hráče a když ze strany vedení Rangers to jednání byo takové všelijaké, tak dal přednost KHL.
Takové všelijaké bylo i jednání Jágra. Nejdříve prohlášení o tom, že preferuje Rangers. Potom zas, že chce, aby to byl on, na němž stojí celý tým. A spoustu dalšího. Od Rangers dostal roční kontrakt, na který nepřistoupil. Takže jeho touha hrát za Jezdce nebyla nějak zvlášť silná.
Návrat nahoru Goto down
Spider
Hráč farmy
Hráč farmy



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 13. 09. 08

Jaromír Jágr odchází z NHL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaromír Jágr odchází z NHL   Jaromír Jágr odchází z NHL Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:33 pm

to Collin: Máš pravdu, trošku asi utrpěla Jágrova ješitnost, ale on sám prohlásil, že by chtěl hrát ještě dvě sezony a potom se vrátí do Kladna. Pokud by mu Jezdci nabídli smlouvu na dva roky, a ne za nějaký extra balík peněz, snad jenom s dobře ohodnocenými bonusy, byl by jejich.
Návrat nahoru Goto down
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

Jaromír Jágr odchází z NHL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaromír Jágr odchází z NHL   Jaromír Jágr odchází z NHL Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 2:45 pm

Jágr začíná šlapat na pedál a jde v bodování vzhůru! Momentálně má v 11 záp. 10 bodů! Avangard od vyhazovu kouče neprohrál.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jaromír Jágr odchází z NHL Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jaromír Jágr odchází z NHL   Jaromír Jágr odchází z NHL Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jaromír Jágr odchází z NHL
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxies hockey :: Lední hokej mimo NHL :: KHL a hokej v evropě-
Přejdi na: