Galaxies hockey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galaxies hockey

Diskuzní fórum o hokeji, nejkrásnější hře na světě
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 TBL a NYR v Praze (4-5.října)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kapitán týmu
Admin
Admin
Kapitán týmu


Poeet p?íspivku : 172
Age : 35
Location : Jindř.Hradec, CZE
Registration date : 21. 07. 08

TBL a NYR v Praze (4-5.října) Empty
PříspěvekPředmět: TBL a NYR v Praze (4-5.října)   TBL a NYR v Praze (4-5.října) Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 8:08 pm

Míříte do Prahy? sunny
Návrat nahoru Goto down
kanter
Nováček
Nováček
kanter


Poeet p?íspivku : 81
Age : 30
Registration date : 21. 08. 08

TBL a NYR v Praze (4-5.října) Empty
PříspěvekPředmět: Re: TBL a NYR v Praze (4-5.října)   TBL a NYR v Praze (4-5.října) Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 2:40 pm

skoda, že nemám lístky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
MiSsa
Hráč farmy
Hráč farmy
MiSsa


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 27. 09. 08

TBL a NYR v Praze (4-5.října) Empty
PříspěvekPředmět: ..   TBL a NYR v Praze (4-5.října) Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 12:38 pm

kanter napsal:
skoda, že nemám lístky Very Happy
myslím že o nic nepřicházíš..
Návrat nahoru Goto down
Spider
Hráč farmy
Hráč farmy



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 13. 09. 08

TBL a NYR v Praze (4-5.října) Empty
PříspěvekPředmět: Re: TBL a NYR v Praze (4-5.října)   TBL a NYR v Praze (4-5.října) Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 1:19 pm

Tak máme za sebou první utkání NHL u nás. Mé dojmy? Bylo vidět, že je to první zápas obou týmů, byla patrná nesehranost. Více se mi líbili Rangers, Tampa mi připadala nějaká vlažná, unavená. Atmosféra taky nic moc. Takže ve finále nelituju toho, že jsem v Praze nebyl.
Návrat nahoru Goto down
kanter
Nováček
Nováček
kanter


Poeet p?íspivku : 81
Age : 30
Registration date : 21. 08. 08

TBL a NYR v Praze (4-5.října) Empty
PříspěvekPředmět: Re: TBL a NYR v Praze (4-5.října)   TBL a NYR v Praze (4-5.října) Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 5:40 pm

No ono to bolo z časti zapričinené, že Jarda odišiel z Rangers, mohli ho tam aspoň dodatočne napísa´t na jeden zápas, by bola iná atmosféra potom, to si píšVery Happy
Návrat nahoru Goto down
lubo-86
Moderátor
Moderátor
lubo-86


Poeet p?íspivku : 35
Age : 33
Location : Myjava, Slovensko
Registration date : 25. 08. 08

TBL a NYR v Praze (4-5.října) Empty
PříspěvekPředmět: Re: TBL a NYR v Praze (4-5.října)   TBL a NYR v Praze (4-5.října) Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 8:40 pm

Ja som úrovňou prvého zápasu sklamaný. Pozeral som večer aj Pittsburgh, a to bola iná hra. Dnes Prahu nepozerám, videl som len teraz pár minút z druhej tretiny a pripomína mi to včerajšok. Teším sa zase na Štokholm. Smile
Návrat nahoru Goto down
Spider
Hráč farmy
Hráč farmy



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 13. 09. 08

TBL a NYR v Praze (4-5.října) Empty
PříspěvekPředmět: Re: TBL a NYR v Praze (4-5.října)   TBL a NYR v Praze (4-5.října) Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 5:59 pm

Musím konstatovat, že i ve druhém zápase byli Rangers lepší. Připadali mi víc hokejověji, docela slušný týmový projev. Jsem zvědavý jak si povedou během sezony. Play off jim neunikne a i ve SC mohou jít daleko. Uvidíme. Tampa mi připadala nějaká líná, nic moc projev, hodně vyloučení. Nevím, nevím. Aby za hodně peněz nebylo málo muziky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





TBL a NYR v Praze (4-5.října) Empty
PříspěvekPředmět: Re: TBL a NYR v Praze (4-5.října)   TBL a NYR v Praze (4-5.října) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
TBL a NYR v Praze (4-5.října)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxies hockey :: NHL :: Vše o NHL-
Přejdi na: